Titulli Leutrim Gervalla - Kallma zemren
Ndëgjuar 661
Shkarkuar 44
Pëlqyer 2
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Leutrim Gervalla - Kallma zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store