Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Dashuria e pare
Ndëgjuar 104,424
Shkarkuar 694
Pëlqyer 295
Publikuar 14/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Dashuria e pare
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Si Merlin Monro 1997

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store