Titulli Gazmend Fazliu - Potpuri Jugu
Ndëgjuar 771
Shkarkuar 43
Pëlqyer 4
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Gazmend Fazliu - Potpuri Jugu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store