Titulli Qendresa Demaj x Valmir Shala - Potpuri
Ndëgjuar 267
Shkarkuar 37
Pëlqyer 0
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës

Qendresa Demaj x Valmir Shala - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store