Titulli Taulanti x Resmija - POTPURI FOLK
Ndëgjuar 675
Shkarkuar 92
Pëlqyer 4
Publikuar 31/12/2022

Texti i këngës

Taulanti x Resmija - POTPURI FOLK - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store