Titulli Besnik Ajdini - Akull
Ndëgjuar 490
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Besnik Ajdini - Akull - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store