Titulli Evzi Kaja - Me pelqen te jem ashik
Ndëgjuar 387
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 18/01/2023

Texti i këngës

Evzi Kaja - Me pelqen te jem ashik - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store