Titulli Nora Istrefi - Ajo te pelqen
Ndëgjuar 345
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Nora Istrefi - Ajo te pelqen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store