Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Te pres
Ndëgjuar 706,918
Shkarkuar 992
Pëlqyer 2,066
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Te pres
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - N.Kasapi
Albumi - Nuk jam Alkpone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store