Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka - Mezi Pres
Ndëgjuar 4,798,284
Shkarkuar 17,198
Pëlqyer 32,061
Publikuar 23/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/MeziPres
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi - MUMA
Mixed & Co Producer By JoJo
Video By Max Production
Cifteli - Jurgen Pecnikaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store