Titulli Arber Maliqi - Qika e Gjilanit
Ndëgjuar 220
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës

Arber Maliqi - Qika e Gjilanit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store