Titulli Artur ft Elia - Do Shoke
Ndëgjuar 1,158
Shkarkuar 87
Pëlqyer 15
Publikuar 13/02/2023

Texti i këngës

Artur ft Elia - Do Shoke - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store