Titulli Cllevio Masoni - Shen Valentini 44
Ndëgjuar 2,640
Shkarkuar 433
Pëlqyer 16
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës
inteligjente un ta di problemin ndjenja t njejta shikoj universin po menoj kush nga ne do vdesi vite drite large t qifsha suksesin,
buza se more dot parfumin se more dot parfumin remember puthja jon e fundit po shkruj nga korca ca di ti per opiumin aventura
histori psikopatja funit shikoj oqeanin imagjinoj sa deep do ishte po t jetonim bashk buza 44 vite rinin ma mori burgu po ti ku ike
akoma je n bronx arome amerike gjendje depresioni arratisem te natyra prekem lotoj n 86 menyra po shkruj per ty per veten
zemrat e thyra i coj lule te varri shokve vritem nga ftyra un gjithmon kam hec n territor me sakrifica fama ka pasoja po hic si
begenisa lexoje biografin love you artemisa anen perqafoja te urgjenca rastisa njerzit me moral shteti me ligjet pse sjeton i lir
me veten habitet cuditet pse ajo po grindet un ja di sekretet hhhhh mi dinte ca... jam izolu n hotel me pamje nga struga miliona
mendime dimer eshte dhe rruga nuk kam shije nuk m hahet buka a thu vazhdojn problemet un per ty u luta do shkruj edhe nje
liber si gabriel marquezi conte monte cristo cllevio dantezi 13 shkurt anej nga suedezi po ta dedikoj shen valentin nga pogradeci
love u buzza sta mbaj inatin t urrej tshaj kush ta bleu diamantin te humba ty humba dhe fatin antari i ri mason skocez snajper
kontaktin sdi ca fjale t gjej mkapi paranoja fobi panik loram perdora,xanaxa,t preka te dora ti mos u shqetso se un jam gango kamora

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store