Titulli Cllevio Masoni - Cerek Dissi 1/4
Ndëgjuar 2,565
Shkarkuar 328
Pëlqyer 23
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës
TI JE FAKE THE FUCK OBEZI TI QI ROPT N GOJ EDHE PSE JE SHOKU STRESIT,VARROSIN NASTRADIN NOIZY SPIUN KALECI,E DI EDHE QORRI KUPTON FABJOL MEMECI KU JE TI MRET OTR KAPO BANDA MERRJA N GOJ DESTANIT FERRARI BUGATA HHHH RAIFAISSEN BANKA GANGO N ATHIN MRRETHOJN GJUJTSA PSIKOPATA GANGO VETEM JO ME BADIGARDA PEDERAST FRIKACAK E DI DHE LOREDANA N POLICI JEP AUTOGRAFA JU KALONI TNJEJTA BUZA ALABAKA 2786 DAYS TE BURGU STUDIOJA SHUM LIBRA PIJA KAFE TURKU 2018 EMPLOYER FROM LUXEMBORGU 7 GJUJTSA N IZOLIM GODITJE FORT TE BURGU CUDITESHA ME VETEN NGA VINTE VETBESIMI MENDIMET HURAGAN KAKAM GANGO FRYMEZIMI BILIONA SEKONDA SAKRIFICA IZOLIMI KRIMINELA KOMANDO GANGO ARRESTIMI STERVITESHA CDO MORNING RREBEL MUZIKA HEKUR TE PASIONI REZIDENT TE AMERIKA SI GJUJTA DOT BOKSIERIT I GJUJTA VETES THIKA MGJUJTI BESPREMI TRITOL NGA NIKLA PRODUCENTI I PAR NY EMRIN ZEZAKU 2002 BRONX PARIS ZHAK SHIJAKU COLOMBUS HIGH SCHOOL PO U GJUNIM TE PARKU NIPA T UCKS LUFTA PASOJA SHKAKU SHKRUJ PER VETEN SHKRUJ PER BUZZAT SHKRUJ EDHE PER SHOKUN DO ARRATISEM ANEJ NGA MAROKU BUZZA KU JE TI PARANOJA PSIKOLOGU DO SHKOJ N TAKIM KE PETAGOGU PO VIJ NGA TAZATI LAB ORIGJINA NIP LUFTARAKU GJIROKASTRA DELVINA PAVARSIN E KAM N GJAK SARANDA MOJ DAFINA VRAN EDHE PASHAJIN JAPONI HIROSHIMA

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store