Titulli Marigona Veseli - Tradhtia
Ndëgjuar 529
Shkarkuar 16
Pëlqyer 1
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Marigona Veseli - Tradhtia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store