Banner

Banner

Titulli Sabiani ft. Marigona - Bukuri
Ndëgjuar 606,085
Shkarkuar 554
Pëlqyer 3,853
Publikuar 12/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/bukuri-feat-marigona-single/1469247848?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/1v5Vfe4y26gbe5NgT0ppHU
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/100846802

Music: Natti Daia
Teksti: Marigona & Sabiani
Video by: Max Production

Sabian Medini on Instagram: @sabiani_original
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store