Titulli Taulant Bajraliu - Durt e mija i kame shkurtu
Ndëgjuar 808
Shkarkuar 40
Pëlqyer 5
Publikuar 26/02/2023

Texti i këngës

Taulant Bajraliu - Durt e mija i kame shkurtu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store