Titulli Floriana x Sefa x Blerim Kadriu - Na kan nda
Ndëgjuar 419
Shkarkuar 14
Pëlqyer 1
Publikuar 02/03/2023

Texti i këngës

Floriana x Sefa x Blerim Kadriu - Na kan nda - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store