Titulli Lali Kadriu - O moj qike syrin si rrush
Ndëgjuar 509
Shkarkuar 14
Pëlqyer 1
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Lali Kadriu - O moj qike syrin si rrush - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store