Titulli Glejvis - Mke Mungu
Ndëgjuar 677
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Glejvis - Mke Mungu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store