Banner

Banner

Titulli Skerdi ft. Nora Istrefi - Mke mungu
Ndëgjuar 9,964,580
Shkarkuar 974
Pëlqyer 27,736
Publikuar 13/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Download or Stream "M'ke mungu": http://smarturl.it/toMKEMUNGU

Produced by: BIGBANG
REDBOX Entertainment
Video: MAX Production

Published by: AVD Digital

SKERDI on Instagram: https://www.instagram.com/skerdiago/
NORA ISTREFI on Instagram: https://www.instagram.com/noraistrefi/

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store