Titulli Xhevat Neziri Xheki - Pa puthjen tande
Ndëgjuar 177
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 12/04/2023

Texti i këngës

Xhevat Neziri Xheki - Pa puthjen tande - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store