Banner

Banner

Titulli Altin Shira - Puthjen ma le
Ndëgjuar 193,865
Shkarkuar 2,329
Pëlqyer 1,551
Publikuar 22/11/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Production by: Jurgen Shira
Lyrics: Petro Xhori

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store