Titulli Noizy x Altin Sulku - Lozonjare
Ndëgjuar 367
Shkarkuar 77
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Noizy x Altin Sulku - Lozonjare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store