Banner

Banner

Titulli Lindi - Largohu
Ndëgjuar 21,519
Shkarkuar 45
Pëlqyer 98
Publikuar 25/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
Mix/Master: Radical Records
Lyrics: Explicit Clicka
Beat: Free
Video: Explicit Media
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store