Banner

Banner

Titulli Lindi - Zemer zemer
Ndëgjuar 219,181
Shkarkuar 68
Pëlqyer 629
Publikuar 03/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Emisioni "Me zemer te hapur' nga Evis Ahmeti ne News24 (emision nga arkiva)
5 korrik, 2016
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store