Banner

Banner

Titulli Hala Osmanollaj - Sot me lindi djale
Ndëgjuar 73,634
Shkarkuar 726
Pëlqyer 282
Publikuar 01/05/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Video by MAX Production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store