Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Di Ma Mir Se Ai
Ndëgjuar 122,318
Shkarkuar 238
Pëlqyer 280
Publikuar 03/06/2012

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2009
Black Fish

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store