Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Nuk E Don
Ndëgjuar 853,978
Shkarkuar 508
Pëlqyer 1,915
Publikuar 03/06/2012

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2010
Black Fish Entertainment

Facebook pages :

Black Fish : http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503?ref=hl
Etnon : http://www.facebook.com/pages/Etnon-Etno-Engjujt/366780541181?ref=hl
Genc Prelvukaj : http://www.facebook.com/genc.prelvukaj.avmx?ref=hl


Twitter :

Black Fish : https://twitter.com/#!/blackfishkosovo
Etnon : https://twitter.com/#!/Etnon1
Genc Prelvukaj : https://twitter.com/#!/GencPrelvukaj

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store