Banner

Banner

Titulli Anjesa - Mjaft
Ndëgjuar 76
Shkarkuar 263
Pëlqyer 0
Publikuar 03/07/2012

Informatat e këngës
idea& realizimi
Anjeza Kastrati
Audio
Altin Sulaj

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store