Banner

Banner

Titulli Anjesa - Ketu mbaron
Ndëgjuar 682
Shkarkuar 421
Pëlqyer 4
Publikuar 14/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

“Shumë kemi bërë dhe shumë më mirë do bëjmë në vazhdim, përkundër shumë kemi për të humbur nëse kthehemi mbrapsht” tha Saimir Tahiri kur u pyet nga gazetarja e Ora News Keti Banushi se çfarë i kishte mbetur peng që nuk e kishte realizuar gjatë kohës kur mbante postin e ministrit të Brendshëm.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/saimir-tahiri-kemi-shume-per-te-humbur-nese-kthehemi-mbrapsht/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store