Banner

Banner

Titulli Maki - Te deshta me hatikat
Ndëgjuar 23,786
Shkarkuar 98
Pëlqyer 56
Publikuar 27/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Emisioni WAZZUP transmetohet cdo dite pune [E Hene - E Premte] live ne ora 16:00 ne Televisionin Klan Kosova

Na gjeni ne rrjetet sociale:
#WAZZUP ne Instagram: https://www.instagram.com/wazzupklankosova
#WAZZUP ne Facebook: https://www.facebook.com/wazzupklankosova

#ENURI ne Instagram:
https://www.instagram.com/enurpakashtica
#ENURI ne Facebook:
https://www.facebook.com/enurpakashtica

Per cdo levdate, kritike apo kerkese na kontaktoni permes e-mail adreses
[ [email protected] ]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store