Banner

Banner

Titulli Adnan Daci - Sa te deshta ty
Ndëgjuar 8,033,444
Shkarkuar 548
Pëlqyer 41,660
Publikuar 11/04/2016

Informatat e këngës
Onima Media: https://fb.com/OnimaNetwork
http://onima.co

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store