Banner

Banner

Titulli Diellza Ferizi - Superstar
Ndëgjuar 911
Shkarkuar 44
Pëlqyer 4
Publikuar 31/08/2010

Loading...
Informatat e këngës
Diellza Ferizi Videoklipi i saj i ri Superstar
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store