Banner

Banner

Titulli Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi
Ndëgjuar 346,395
Shkarkuar 8,505
Pëlqyer 3,708
Publikuar 26/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi
Produced by: Bini diez
Music: Skerdi
Lyrics : Skerdi
Video: JayDee
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store