Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo e Blero feat Klevis - Gjinkalla Remix
Ndëgjuar 181,094
Shkarkuar 718
Pëlqyer 656
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/albatradeplus.shpk/
Ekskluzivisht nga AlbatradePlus
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store