Banner

Banner

Titulli Ardit Gjebrea-Flas me henen
Ndëgjuar 308,250
Shkarkuar 37
Pëlqyer 902
Publikuar 11/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2012
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store