Banner

Banner

Titulli Ardit Bexheti ft Leonora Poloska - Ai shikim
Ndëgjuar 108,586
Shkarkuar 1,015
Pëlqyer 294
Publikuar 01/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store