Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Ditet pa ty
Ndëgjuar 1,002,368
Shkarkuar 208
Pëlqyer 2,233
Publikuar 17/06/2010

Loading...
Informatat e këngës
Listen : http://hyperurl.co/tpk13l
FACEBOOK : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinismaili1

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili

Ditët pa ty

Atje ku ska njeri
I vetmuar te pres un ty
atje ku heshtja me mundon
atje ku dje,u ndame ne pergjithmone

Pas shume e shume vjet
Plagë e djeshme sot me vret
po cfaj kam un
akoma te dua shume

ref:
Jo nuk do lejoj
asnjehere un s'do lejoj
akoma te pres
cdo nate e cdo mengjes

Jo nuk do lejoj
asnjeher un sdo lejoj
e imja je ti
bota le ta di

Asnjeher nuk munda dot
te dashuroj pa derdhur lot
pa ty i huaj jam un
pergjithmone perher e me shume

Pas shume e shume vjet
Plagë e djeshme sot me vret
po cfaj kam un
akoma te dua shume

ref:
Jo nuk do lejoj
asnjehere un s'do lejoj
akoma te pres
cdo nate e cdo mengjes

Jo nuk do lejoj
asnjeher un sdo lejoj
e imja je ti
bota le ta di
bota le ta di
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store