Banner

Banner

Titulli Masari Besa - Une NE Prizeren ti ne Prishtine
Ndëgjuar 3,362
Shkarkuar 398
Pëlqyer 3
Publikuar 13/04/2013

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI
https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store