Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Pranvera ne Prishtine (Remake)
Ndëgjuar 108,331
Shkarkuar 604
Pëlqyer 799
Publikuar 12/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 https://fanlink.to/PranveraNePrishtine
Video : MProduction
Text : Milaim Berisha
Riorkestrimi : Ardian Kastrati
Produced by : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #SabriFejzullahu

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store