Banner

Banner

Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Capital T - JE TAIME Capital T - 600PS Capital T X Joker Bra - YALLA Capital T - Akull Majk X Capital T - HALA Capital T - SYTE E TU Elvana Gjata x Capital T - Fustani Capital T x Moe Phoenix x Jumpa - Mercy Capital T x TNT - 200 Dite Capital T - Hookah 2po2 ft. Capital T - Borebardha Capital T ft. Lil Lano Trippie Boi King - DRAMA Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz) Capital T - FILMA Capital T - BOMBA Capital T - O Ma Granit Derguti ft. Capital T - Take A Shot Cliqme X Capital T ft Koach2.0 - Across the world Capital T ft. Majk - Pasha jeten Capital T - Vec fillimi Capital T ft Don Phenom ft Vinz - Gang Capital T - Uzi Capital T - Madness Capital T - I Pakapshem Capital T - Infinit (WINTER IS HERE) Capital T feat. Granit Derguti - Yoko Ono Capital T - Kujna pi han Capital T ft. Mc Kresha - Numra Capital T - Gucci Capital T ft. Lyrical Son ft. Vig Poppa - Pa Cenzure Capital T ft. 2po2 - Ulu Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO Mixey ft. Capital T - Hatixhe Capital T - Pse po ma lun lojen Capital T - UNO Capital T ft. Macro ft Dj Nika - Cest La Guerre 2po2 ft. Capital T - Kujt pi kallxon Capital T - 100 Elvana Gjata - Lejla ft. Capital & 2PO2 Capital T - Koka Kola (REMAKE) Capital T feat Dhurata Dora - Bongo Capital T feat. Granit Derguti - Thirrem n Telefon D.u.d.a feat Capital T - Killa Capital T - Hitman Capital T feat Granit Derguti - Ske Dite Capital T feat Gent Fatali - Qka Don Ajo Capital T Feat GentFatali - Dont Waste My Time (RE Capital T - Pernime Capital T - Pare Pare Capital T - Neve
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store