Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

2po2 ft. Capital T - Kujt pi kallxon Capital T - 100 Elvana Gjata - Lejla ft. Capital & 2PO2 Capital T - Koka Kola (REMAKE) Capital T feat Dhurata Dora - Bongo Capital T feat. Granit Derguti - Thirrem n Telefon D.u.d.a feat Capital T - Killa Capital T - Hitman Capital T feat Granit Derguti - Ske Dite Capital T feat Gent Fatali - Qka Don Ajo Capital T Feat GentFatali - Dont Waste My Time (RE Capital T - Pernime Capital T - Pare Pare Capital T - Neve Capital T - Legacy (INTRO) Capital T - Fly Up Capital T - Bang Bang Capital-T feat 2po2 and Lyrical Son - Facedown Capital T featVedat Ademi - Hapat e mi Capital T feat Mc Kresha - Ballin Capital T feat 2po2 - Posh Capital T - Kur Fol Zemra Capital T - Go Hard Capital T - Mos Harro Capital T - Good Life Alban Skenderaj ft Capital T - Nje Enderr Capital T - Sushi 2Po2 & Capital T - Qaje Capital T ft 2po2 - As gucci as Louis Capital T - Sonte (feat Flori Mumajesi) Capital T - Karma Capital T - Veq Asaj (feat NRG Band) Capital T - Make a Wish Capital T - Zero Capital T - Ditlindja Capital T - Lets Party Capital T - Une (feat Yll Limani) Capital T - U Bo Vone Capital T - Roll (feat Lyrical Son) Capital T - Karma Capital T - Sonte (feat Flori Mumajesi) Capital T - Loqk E Madhe Capital T - Asnjoni (feat DrMic) Capital T - Light It Up Capital T - As Gucci As Louis (feat 2po2) Capital T - Dite e re Capital T - Ditlindja NRG Band Feat Capital T - Veq Asaj Mc Kresha ft Lyrical Son & Capital T - Baby I do i Dj Canny Vs 2Po2 Ft Capital - T - Qaj

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store