Banner

Banner

Titulli Capital T ft. Majk - Pasha jeten
Ndëgjuar 37,303,986
Shkarkuar 15,012
Pëlqyer 131,354
Publikuar 01/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Capital T ft. Majk - Pasha jeten

Produced by: Elena Kelmendi & Capital T
Directed by: Elena Kelmendi
Music produced by: Cricket & Rzon
Lyrics and melody: Capital T & Majk
Mix and master: Avaxus & BoBeatz
Camera/D.O.P/Editing/Color Grading: Imagine Films

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Connect with Majk:
https://www.instagram.com/majkaveli/

Connect with ONIMA:
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights reserved 2018.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store