Banner

Banner

Titulli Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)
Ndëgjuar 19,555,714
Shkarkuar 62,051
Pëlqyer 89,561
Publikuar 10/02/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Kujtime

Capital T - Kujtime
Music by : Bo Beatz
Mix/Master : Lorenc Alija Avaxus
Video: Imagine Films

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

#capitalt #kujtime #truekapo
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store