Banner

Banner

Titulli Majk X Capital T - HALA
Ndëgjuar 6,268,928
Shkarkuar 1,641
Pëlqyer 49,258
Publikuar 06/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: Majk and Capital T
Beat: Rzon
Music & Mix Master: Avaxus
Recording: Rzon and Dorantbeats
Produced by: Rrezon
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/3uMcdH5MA1fYmeKGquVIqx
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/117935282
iTunes: https://music.apple.com/us/album/hala-single/1486612359?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store