Banner

Banner

Titulli Capital T - SYTE E TU
Ndëgjuar 11,842,217
Shkarkuar 2,444
Pëlqyer 47,818
Publikuar 04/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/SyteETu

Produced by: Capital T, Andi Decani
Music: Rzon
Lyrics: Capital T
Directed by: Fat Gjakova
Cinematographer: Alexandar Krstevski
Starring: Franceska Jace


Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo#sytetu #onim #hala
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store