Banner

Banner

Titulli Capital T X Joker Bra - YALLA
Ndëgjuar 2,271,334
Shkarkuar 4,165
Pëlqyer 46,464
Publikuar 21/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify :
http://shorturl.at/dvJQ6

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Yalla

Music : BO Beatz & Ditty Beatz
Lyrics : Capital T & Capital Bra
Recording : Jumpa & Rzon
Mix/Master : Lorenc Alija Avaxus & Jumpa
Illustration: Kliti Syla
Animation: Ergi Mema

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store