Banner

Banner

Titulli Capital T - Akull
Ndëgjuar 9,622,611
Shkarkuar 7,918
Pëlqyer 76,693
Publikuar 23/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/akull

Starring: Capital T, Flaka Latifi
Lyrics: Capital T
Music: BO Beatz & Cano Milano
Recording, Mix and Arranged: Rzon Music
Mix/Master: Lorenc Aliaj Avaxus
Video :Imagine Films

Sampled from :

Galliyan
Composed by : Ankit Tiwari
Lyrics by : Manoj Muntassir

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Authentic Entertainment All rights reserved 2019.


#akull #onima #capitalt
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store