Banner

Banner

Titulli Capital T ft. Lyrical Son ft. Vig Poppa - Pa Cenzure
Ndëgjuar 10,023,236
Shkarkuar 3,350
Pëlqyer 42,084
Publikuar 04/10/2017

Loading...
Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Capital T ft. Lyrical Son & Vig Poppa - Pa Censure

Lyrics & Melody: Capital T, Vig Poppa & Lyrical Son
Mix & Master: Mixey
Music by: LasikBeats

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights reserved 2017.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store